KONST / Litografier / Litografi 14099472
nr 1409 9472
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Litografi, Signerad. Bildmått: 18x20, yttermått inklusive ram: 43x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:14:38
29/7 22:38:21
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg